KONST / Litografier / Färglitografi 9287249
nr 928 7249
Färglitografi
Beck&Jung, komposition, 5/40, signerad, 1982mm: 28x28
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 1 december 2014
kl 18:10:06
350 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)